Vertigo - Novinky OLDOLDOLDČesko Slovensko má talent 2018

1. september 2018
Vertigo v upútavke na televíznu show Česko Slovensko má talent 2018! (...čítať ďalej)
...viac informácií


BATTITI LIVE 2018 (+30 000 návštevníkov , 1M+ TV divákov)

29. júl 2018
Máme radosť, že sme mohli byť súčasťou série veľkých hudobných eventov Battiti Live 2018 v 5-tich talianskych mestách ako súčasť produkcie Gabry Ponte. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Príbehy z Trenčína 2018

30. jún 2018
Veľkolepá šou, svetelné efekty, akrobatické výkony a uprostred nich príbeh z minulosti. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Poľný deň 2018

28. jún 2018
Náš akrobatický pár predviedol svoje vystúpenie vo výške 9m na vysunutom teleskopickom ramene nakladača CLAAS SCORPION- stroja používaného v poľnohostpodárstve. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Predstavenie Dreamagic v Sanremo

1. jún 2018
Neobyčajná show s tými najlepšími umelcami, tisícročný príbeh magického umenia, ktoré sa dotkne srdca každého diváka. Tak by sa dal zhrnúť magický večer v Sanremo. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Nový človek v tíme!

1. október 2017
Richard Simoník sa pripojil k Vertigo ako nová posila organizačného tímu. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vítame na palube Vertiga novú posilu organizačného tímu

10. júl 2017
S radosťou vo Vertigu vítame novú posilu! Klára Trombíková sa od júla pripája k nášmu organizačnému tímu. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Jedenástka roka Fortuna ligy 2016/2017 / Kaštieľ Gbeľany

28. máj 2017
Vertigo vyplnilo tromi akrobaticko-tanečnými vystúpeniami program slávnostného odovzdávania ocenení pre najlepších futbalistov roka - Jedenástka Fortuna ligy. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vertigo rastie - hľadáme nových členov

7. máj 2017
Si nadaný gymnasta, tanečník, šikovná akrobatka?
Máš záujem o uplatnenie a zúročenie svojich výnimočných pohybových schopností?
Ozvi sa nám! (...čítať ďalej)
...viac informácií


Bavaria Grand Opening / VIP event

25. marec 2017
NA VIP večierku firmy MD – Bavaria Žilina, s.r.o sme zrealizovali akt Lollipop Lyra v zlatej VIP téme v spoločnom vystúpení so speváčkou Máriou Čírovou na pieseň Unikát. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Visual Dance pre FONA Dental / Kolín nad Rýnom

22. marec 2017
Pri príležitosti odhalenia nového produktu spoločnosti Fona Dental sme v nemeckom Kolíne nad Rýnom pripravili na mieru dynamickú show Visual dance. Naše tanečnice predviedli akrobatický tanec spojený s animáciou pripravenou len pre túto príležitosť. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Grafické žonglovanie - nový typ vystúpenia

24. apríl 2014
Vertigo prichádza s novým typom svetelnej show - Grafickým žonglovaním založeným na technológii pixel poi (visual poi). Tanečníci v atraktívnych kostýmoch počas vystúpenia zobrazujú obrazce v téme akcie ako logo klienta, názov podujatia, alebo aj fotografie..to všetko v perfektnej synchronizácii s rytmom hudby. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vertigo ukončí festival Hory a mesto v bratislavskom Auparku

4. apríl 2014
V nedeľu 6.4.2014 o 17:00, Vertigo už tradične ukončí medzinárodný festivalu horského filmu a dobrodružstva "Hory a Mesto", výškovým akrobatickým vystúpením v Base Campe, vo foyér bratislavského Auparku. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Christmas party - Hotel Hilton (Malta)

5. január 2014
Na Vianočný večierok pre Hotel Hilton na Malte sme zabezpečili kompletný program, ktorý pozostával zo šiestich rôznych akrobatických vstupov – lietajúci akrobatický pár na sľučkách, akrobatky na hodváboch, akrobatky na kruhu, UV&Light show, hand balancing acrobat a hadie ženy, vystúpenie dvoch akrobatických párov na hodvábnych stuhách. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Hodinový akrobatický program pre DPD Parcel servis (Divadlo P. O. Hviezdoslava, Bratislava

17. december 2013
Pre firemný večierok spoločnosti DPD v divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave sme na mieru navrhli a zrealizovali hodinový tanečno-akrobatický program. Hostí večera pohltila tajomná atmosféra UV a light show, ich pohľady upútalo viacero vzdušných aktov priamo nad ich hlavami a temperament dodala dynamická ohňová show s pyroefektami. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Pozývane Vás na vianočný akrobaticko-pohybový workshop

14. december 2013
Pozývame všetkých priaznovcov akrobacie na špeciálne vianočné vydanie akrobatického workshopu.

Tento raz sme pripravili spoločné podujatie s cirkusovou školou Cirkuskus a máme pripravený bohatý program pod vedením špecializovaných lektorov. Počas trvania workshopu sa môžete voľne presúvať medzi skupinami a vyskúšať si všetko, čo Vás zaujme. (...čítať ďalej)
...viac informácií


5. narodeniny AFI Palace Pardubice

22. november 2013
Oslava piatich narodenín obchodného centra AFI Palace v Pardubiciach sa niesla v duchu karnevalu v Rio de Janeiro. Pre túto príležitosť sme špeciálne pripravili program zložený zo šiestich akrobatických vystúpení vo výške i na pódiu. Súčasťou akcie boli aj animácie pre návštevníkov – sprievod akrobatov v kostýmoch v téme Rio de Janeiro, ktorí predvádzali ukážky svojho umenia. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vaňkovka Fashion Days (Brno)

16. november 2013
Súčasťou podujatia Vaňkovka Fashion Days v brnenskej Vaňkovka Gallery boli aj viaceré akrobatické čísla v téme cirkusu, ktoré dopĺňali exkluzívnu módnu prehliadku - akrobacia na kruhu, akrobacia na hodvábe a lietajúci akrobati na sľučkách. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Tématický program na večierok Trenčianskej vodohospodárskej spoločnosti (Kursalon, Trenčianske Teplice)

15. november 2013
Témou večierku bola voda, čomu sme prispôsobili aj program: tanečnice s vlajkami a stuhami, akrobat s kockou, hadia žena, a akrobatky na hodvábnych šáloch. Vystúpenie dopĺňala multimediálna projekcia. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Dve vzdušné vystúpenia v rámci "Hriešne dobrých nákupov" (Aupark, Bratislava)

22. október 2013
Trojdňové podujatie Hriešne dobré nákupy sprevádzali aj dve naše akrobatické vystúpenia – vzdušný tanec akrobatiek na hodváboch a duo akrobatiek na visiacom kruhu. Témou akcie bol James Bond, čomu sme prispôsobili kostýmy, hudbu aj choreografie. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Clarion Congress Hotel (Ostrava)

10. október 2013
Pre event hotela Clarion Congress Centrum v Ostrave sme pripravili a zrealizovali pestrý program troch akrobatických vystúpení: duo akrobatiek na šále, romantické duo akrobatického páru na hodvábe a UV&Light show. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Komerční Banka Brno

1. október 2013
Vianočný večierok Komerční Banky obohatili krásne akrobatky na hodváboch a akrobatka na kruhu (...čítať ďalej)
...viac informácií


Outdoorový festival "Vltava žije!"

10. september 2013
Na festivale Vltava Žije! V Českých Budějoviciach sme pripravili v spolupráci s Art4promotion a Kvant Lasers veľkolepú outdoorovú multimediálnu show. Jej súčasťou bola aj vzdušná akrobacia na lietajúcej kocke, na ktorej vystupovali s akrobatickým číslom aerialisti vo výške cca 20 metrov nad zemou. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Grand opening Šantovka Gallery, Olomouc

16. august 2013
Pri príležitosti otvorenia nového nákupného centra Šantovka v Olomouci, sme realizovali v spolupráci s Art4promotion a Kvant Lasers veľkolepú outdoorovú multimediálnu show. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Overdrive Party (Ottakringer, Wien)

20. apríl 2013
Špeciálne prekvapenie pre návštevníkov obľúbenej tanečnej party vo Viedni predstavovali naše dve akrobatické čísla - dve akrobatky na kruhu a akrobat na šále. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Workshop akrobacie na stuhách pre začiatočníkov a mierne pokročilých

1. február 2013
Páči sa Vám výšková akrobacia? Radi by ste si ju skúsili v bezpečných podmienkach a pod vedením skúsených lektorov? (...čítať ďalej)
...viac informácií


Uvedenie ťahača Volvo FH (Incheba, Bratislava)

10. január 2013
Na evente firmy Volvo v Bratislavskej Inchebe pri príležitosti uvedenia nového ťahača Volvo Truck sme na mieru pripravili akrobatické vystúpenie Dynamic Illusion. Súčasťou uvádzacej show boli aj akrobatky na hodváboch, akrobatky na kruhu a hand – balancing akrobat. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Telekom - Vertical dance na zamestnaneckom večierku (ČR)

5. december 2012
Pre spoločnosť Telekom sme pripravili špeciálnu show - Vertical dance - vertikálny tanec dvoch tanečníkov na lanách na kolmej stene. Vystúpenie sa odohralo na zámku Sychrov. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vianočný večierok Billa

1. december 2012
Pre vianočný večierok spoločnosti Billa, ktorý sa konal v bratislavskej Starej Tržnici sme pripravili dve akrobatické čísla. Snové lietanie akrobatického páru – aerial flying straps na pieseň Hallelujah v doprovode živej hudby. Diváci si mohli ďalej vychutnať vzdušný tanec troch akrobatiek na hodvábnych stuhách v podmanivom rytme tanga. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Predstavenie kolekcie Adidas

2. október 2012
Pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Adidas, sme zrealizovali v spolupráci s YAD Productions vystúpenie hadej ženy a akrobatov na hodváboch. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Obohatenie výstavnej expozície Avia, IAA Hannover

22. september 2012
Na automobilovej výstave IAA Hannover sme navrhli a zrealizovali program pre upútanie pozornosti návštevníkov k výstavnej expozícii firmy Avia. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vertigo na Miss Slovensko 2012

27. apríl 2012
Vertigo sa objavilo v spoločnosti krásnych žien na súťaži krásy Miss Slovensko 2012, kde vystúpilo počas priameho televízneho prenosu. Vzdušné akrobatické vystúpenie Aerial flying straps počas piesne Evy Burešovej vyvolalo počas natáčania ovácie v bratislavskej Inchebe. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vertigo na festivale Hory a mesto

20. marec 2012
Pre festival horského filmu a dobrodružstva Hory a mesto sme pripravili vizuálne pútavú akrobatickú šou, ktorú predvedieme pri príležitosti otvorenia festivalu 28. 3. 2012 o 17.00 vo vestibule Auparku. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vystúpenie pri príležitosti 100 rokov Obecního domu v Prahe

3. marec 2012
Pri príležitosti 100 ročného výročia Obecního domu v Prahe sme realizovali vizuálne zaujímavo aranžované vystúpenie vzdušnej akrobacie troch akrobatiek na šáloch, spojené s video mappingom na dekoračný rám v štýle Muchových obrazov. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Semifinálové vystúpenie Vertigo v TV show Československo má Talent!

13. november 2011
Vertigo sa predstavilo televíznym divákom semifinálovým vystúpením v TV show Československo má talent 2011. Ďakujeme Vám všetkým za ohlasy, podporu a pomoc. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Zapojili sme sa do súťaže “Československo má Talent!”

14. júl 2011
Zapojili sme sa do TV súťaže “Československo má Talent!”. Tu je video z nášho vystúpenia výškovej akrobacie na hodváboch z natáčania v Mahenovom divadle v Brne. (...čítať ďalej)
...viac informácií


Vertigo je na facebooku

1. júl 2011
Spustili sme Vertigo stránku na facebooku, aby sme Vás mohli lepšie a skôr informovať o tom, kďe nás môžete vidieť, čo máme nové, čo pripravujeme. Radi Vás na nej uvidíme :)

http://www.facebook.com/vertigo.sk (...čítať ďalej)
...viac informácií